NOVINKY

13.5.2018 

Se uskutečnilo Mezinárodní mistrovství ve znalostech Bible Jeruzalém Praha 2018!

Zúčastnilo se ho 23 čtyřčlenných družstev, z toho 15 z České republiky, tři ze Slovenska a po jednom družstvu z Japonska, Ruska a Ukrajiny. Dvě mezinárodní družstva byla smíšená - v jenom byli dva účastníci z Ghany a po jednom z Tahiti a Česka a v druhém smíšeném družstvu byli dva soutěžící z Izraele, jedna z Dánska a také jeden z USA.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30. leden 2018  Byla vyrobena první kovová medaile pro všechny účastníky mistrovství.

Vítězové dostanou tyto medaile ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě.

 

 

25. leden 2018 Níže je finální plakát mistrovství. Prosím šiřte ho, dle Vašich možností, co nejvíce dál.

 

 

 

 

23. leden 2018 Byl vytvořen grafický podklad pro medaile účastníkům a vítězům.

 

 

 

13. leden 2018 V hlavním městě Ghany Akře proběhlo biblické mistrovství dle pravidel Mezinárodního mistrovství ve znalostech Bible Jeruzalém Praha. Více informací a fotografií z této události naleznete na mezinárodních stránkách tohoto webu. Zde je fotka vítězných týmů.

 

 

 

9. leden 2018 Záštitu nad mistrovstvím převzali 1. místopředsdkyně Senátu Parlamentu České repubiky paní Miluše Horská a předseda výboru Senátu pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice pan Zdeňek Papoušek.

 

 

Září 2017  Termín Mistrovství - v souvislosti s oslavou Dne Jeruzaléma se termín konání Mistrovství plánuje na 13.5.2018.

 

Říjen 2016 Řídicí výbor Mistrovství rozhodl, že z důvodu nepřihlášení dostatečného počtu družstev se toto Mistrovství překládá do Prahy s navrženým termínem konání květen 2018.

 

26.10.2015 proběhlo oficiální představení mistrovství v hotelu King David v Jeruzalémě za přítomnosti ministra kultury ČR Daniela Hermana.

 

19.10.2015 byla natočeno vynikajicí videointerview Samuela Smadji (představitele sítě křesťanských televizí TBN v Izraeli a ředitele cestovní kanceláře Sar El Tours) s Juergenem Buehlerem (výkonným ředitelem ústředí Mezinárodního křesťanského velvyslanectví Jeruzalém) a Victorem Kalisherem (generálním ředitelem Biblické společnosti v Izraeli) zvoucí na mistrovství. Zde je You Tube link:https://youtu.be/zz_nAwzcHSQ

 

Ve dnech 11. - 14.6.2015 se konala v Jeruzalémě další serie zásadních schůzek, kdy byl m.j. upřesněn program exkurzí včetně možností ubytování a ceny za ně.Rovněž se finalizovalo místo konání mistrovství (viz Pozvánka a Itinerář).   

 

 

 

Ve dnech 24.-27.4.2015 se konala v Jeruzalémě další serie důležitých setkání, kdy byla m.j. navázána partnerská spolupráce s cestovní agenturou Sar-El Tours a rozhodnuto o novém datu konání IBCJ 2016 - od 27.listopadu do 2. prosince 2016 (viz Itinerář). Samotné konání mistrovství bude spojeno s návštěvou významných historických míst v Jeruzalémě přímo vázaných k Bibli. Po mistrovství bude možno se ještě zúčastnit 4 denního zájezdu po severní Galilei (viz Intinerář).

 

 

 

Dne 29.9.2014 proběhlo v Jeruzalémě v sídle Biblické společnosti v Izraeli zásadní jednání o uskutečnění Mezinárodního mistrovství ve znalostech Bible v Jeruzalémě v roce 2016.

23.ledna 2015 byla udělena záštita ministra kultury ČR pana Daniela Hermana

Kontaktujte nás